Generalny remont i powiększenie sklepu | budowa domów Szczecin
phonelink_ring 501 320 941 phonelink_ring 502 347 951 mail_outline budbor@budbor.com.pl
phonelink_ring 501 320 941 phonelink_ring 502 347 951 mail_outline budbor@budbor.com.pl

Zakład Remontowo - Budowlany

Budowa domów, budowa obiektów przemysłowych, remonty mieszkań - Szczecin i okolice

Budujemy od 1980 r.

Nasze budowy i remonty domów, mieszkań i obiektów przemysłowychGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepu

W ramach prac powiększyliśmy salę sprzedaży o powierzchnię magazynu. Przeprowadziliśmy prace: hydrauliczne, elektryczne, kafelkarskie.
Wykonaliśmy wszystkie prace wykończeniowe: podwieszane sufity z płyt GK oraz Telmatex'u. Odświeżyliśmy tynki oraz pomalowaliśmy wszystkie pomieszczenia.

Generalny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepuGeneralny remont i powiększenie sali sprzedaży sklepu
Rok budowy: 2012
keyboard_arrow_left Powrót
keyboard_arrow_up